• В цей день відповідальність покладено на студентів Академії, які виконують обов’язки викладачів, студенти мають змогу не лише виконати роль викладача, але й подивитися на організацію навчального процесу з іншого боку.

  Всі студенти дуже відповідально поставились до виконання своїх обов’язків та успішно з цим впорались.

  Такі заходи роблять студентські будні більш цікавими та яскравими.

   

 • Отримувати професійну освіту це великий крок в становлення свого майбутнього! Бажаємо втілення мрій, реалізації потенціалу. Максимального освоєння матеріалу для якісного входу в світ професіоналів!

  Від душі бажаємо креативних ідей, творчого натхнення, високих цілей, доброї удачі, впевненого прагнення до мрії, щирого щастя, справжнього кохання і блискучих перспектив на горизонті життя.

   

   

   

 • В зв’язку з переходом міста в «червону зону» та у відповідності до протоколу № 68 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, було прийняте рішення про зміну системи навчання в АКАДЕМІЇ, а саме з 1 по 7 листопада – канікули (наступний тиждень)!!!

  Якщо ситуація в місті не зміниться – перейдемо на дистанційне навчання.

 • Сьогодні  в нашій Академії відбулося вже традиційне, надзвичайно веселе свято Всіх Святих – Хеловін. В програмі цього заходу були тематичні вікторини.

  Студенти проявили творчі здібності у відтворені тематичного свята, а саме у вигляді декорування приміщень Академії, відтворені різноманітних образів, що безпосередньо відповідають тематиці проведеного заходу, організації значної кількості гарбузів у вигляді символу свята та проявили креативність у їх відтворені. Всі творчі здібності були відзначені символічними призами та нагороджені грамотами з відповідними номінаціями.

   

Страницы