Почему администрация Академии выбрала интегрированный вариант обучения на младшего специалиста? Это связано с тем, что в государственных стандартах обучения на рабочие профессии предусмотрены программами свыше 60% практических занятий от общего количества часов. А в обучении на младшего специалиста не по интегрированной системе образования, как например, в других учебных заведениях, заложено от общего количества часов на весь курс обучения не более 20% практических занятий и около 40% часов на самостоятельное изучение дисциплин. Не может хороший парикмахер или визажист или дизайнер хорошо знать социологию, культурологию и философию, но не уметь работать руками , а работник сферы туризма практически разбираться в документах и общаться с клиентами. За уровень подготовки своих выпускников мы отвечаем.

 

Під час навчання ви будете вивчати зачіски різних стилів і епох, закони міміки, пластичну декоративну косметику, техніку гримування, технологію виготовлення пастижних виробів, способи забарвлення пастижерних виробів і багато іншого.

У цьому навчальному році, з огляду на вимоги ринку послуг в сфері краси та враховуючи високий професіоналізм викладачів візажу, адміністрація Академії мистецтва краси вирішила наситити програму навчання перукарів-модельєрів курсом по візажні майстерності. Тепер наші випускники зможуть презентувати себе, як фахівці перукарень та візажні послуг, що підвищить можливість їх працевлаштування і оплату праці.

Студенти, які успішно оволоділи знаннями з професій "перукар-модельєр" або "візажист-стиліст" зараховуються на спеціальність "Дизайн" (мистецтво перукарської та візажної справи) для здобуття фахової передвищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

Новини